Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
BİLET FİATLARI
Yazar Mesaj
Dras_1966M | Offline 18 Mayıs 2010 Salı 14:27  BİLET FİATLARI
2009/2010 Sezonunda bilet fiatları şahsi fikrimce çok faiş fiaattaydı. Bazı klüpler kombine biletleri 40-50 TL ye satarken biz malesef tek bir maça bu fiatlardan fazla para ödemek zorunda kaldık. Yeni sezonda ümidim bu bilet fiatlarına gereken indirimler yapılabilr. Yönetim bunu göz önünde bulundurmak zorundadır.brYapılan transferlere gelince Batuhanın tam bir fiyasko olacağını ve takımda kargaşalara yol açacağını sanmaktayım. Bu gibi sorunlu ftbolcuların ES ES de yeri olmadığı kanısındayım. 2 milyon euro verilip alına bilcek Batuhandan daha kaliteli ve sorunsuz ftbolcular yokmuydu acaba. Birileri bu transferlerden komisyon aldığı kanısındayım.brYönetiminde transferde ince eleyip sık dokumasını istiyorum. ES ES in parasının hiç edilmesini ve gereken duyarlılığın gösterilmesini dilemekteyim.brYeni sezonda ES ES imize şimdiden başarılar dilemekteyim. Umudum Bursa sporun bu sezon aldığı şampiyonluğu yenisezondada ES ES imizin şampiyon olarak alması dilekleri ile.brBir ES ES taraftarı olarakta BURSASPOR un şampiyonluğunu gönülden kutlamaktayım. Darısı tün ES ES lilere...... 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 29832
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com