Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>yeni konu aç<  |  forum ana sayfa -- > Genel -- > Politika

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
bana unutkan klıctaroglu deyinnn
Yazar Mesaj
kai | Offline 13 Eylül 2010 Pazartesi 11:49  bana unutkan klıctaroglu deyinnn
Bana unutkan Kemal deyiiiinbrbr- SOSYAL paylaşım sitesi Twitter’da Kemal Kılıçdaroğlu’yla ilgili ‘internet geyikleri’ döndü. İşte bazıları:br- Ben bunu karikatür dergilerine havale ediyorum.br- Bir oyla evetçiler kazanırsa, en çok Kılıçdaroğlu üzülür.br- BDP’den yeni açıklama: Kılıçdaroğlu’nun boykot edeceğini bilseydik seçim ittifakı yapardık.br- Bana memur Kemal deyin, bana vatandaş Kemal deyin, bana unutkan Kemal deyiiiin!br- Kılıçdaroğlu oy kullanmaya HAYIR dedibr- Kılıçdaroğlu’nun oy kullanamaması. Espri falan yapmıycam. Böyle komik...br- Boykotcular var. Hayırcılar var. Evetciler var. Bir de Kılıçdaroğlu var (Nerede durdugu anlaşılmayan,kendi de bilmeyen) br- BDP’den son dakika açıklaması: Kılıçdaroğlu’na oy kullanmaması yönünde herhangi baskıda bulunmadık!!!br- Türk siyasal hayatı seni hiç unutmayacak Kılıçdaroğlu ve aylarca meydanlarda coşan oy sandığına koşamayan genel başkan olarak biz de unutmayacağız..br- CHP referandumun iptali için Anayasa Mahkemesi’ne gidecekmiş. “Bizim başkan oy veremedi sayılmaz” diyolarmış..br- Kemal’in dediğini yap yaptığını yapma br- Şimdi Recep Bey demez mi, “Daha oy kullanmayı bile beceremeyen adam ülke yönetimine talip oluyo” diye... Haksız mı yani?br- Sayın Kılıçdaroğlu ne yapıp yapın sandığa gidin deyip de, kendin sandığa gidemeyişini hangi mizah dergisine havale edeceksin?br- Acaba Kılıçdaroğlu dünkü maçtan çok etkilenip son salisede oy kullanarak kahraman olacağınımı sanıyobr- Kılıçdaroğlu’na gelsin bu şarkı: oy oy oy oy oyyy oyy aman!br- Kılıçdaroğlu hayırsız çıktı!br- Sen o ka hayır mitingi yap bir hayır’ı esirge, hayır’sız insan.br- O kadar meydanlarda hayır oyu verin verin dedi... Kendi bile hayır diyemedi)br 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 32964
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com