Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>yeni konu aç<  |  forum ana sayfa -- > Yardım ve Paylaşım -- > Bilgisayar

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
YAZILIM UZMANLIĞI VE WEB & GRAFİK UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ VEREN MERKEZ
Yazar Mesaj
naime_ozkan | Offline 25 Şubat 2010 Perşembe 14:56  YAZILIM UZMANLIĞI VE WEB & GRAFİK UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ VEREN MERKEZ
Pozitif Bilgi Akademisi Eskişehir’de…
Bilişim Uzmanlığı Eğitimleri veren bir eğitim merkezi ve Uluslararası geçerliliği olan Microsoft-Cisco-Adobe sınavlarına girişte Eskişehir’de tek yetkili Prometric test merkezi…
Kursta verilen bir diğer sertifika ise ECDL’dir. ECDL (Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası) tüm dünyada geçerli kişilerin bilgisayar kullanımı üzerine yeterli bilgi ve beceriye sahip olduğunu belgeleyen bir sertifikadır…
Bütün dünyada tanınmış ve kabul görmüş bir program olması sebebiyle kariyer yapmak yada bilgisayar bilgisi ile iş bulmak isteyen herkese avantaj sağlamaktadır.

BEN KENDİM BİZZAT BU EĞİTİM MERKEZİNE GİTTİM VE BÜTÜN BİLİŞİM EĞİTİMLERİMİ BU MERKEZDE ALDIM COK MEMNUN KALDIM GERCEKTEN FARKLI BİR MİSYONLA CALISIYORLAR.ESKİŞEHİR İÇİN BÖYLE BİR YER COK GEREKLİYDİ VE BU MERKEZDEN KESİNLİKLE HER ANLAMADA YARARLANMALIYIZ.BU MERKEZİ HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM AMA BİRDE BURDAKİ ZİYARTEÇİLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.REKLAM OLARAK ALGILANMASIN LÜTFEN....

>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 7992
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com