Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      

Forum

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
Vatana İhanet !
Yazar Mesaj
zeynepce | Offline 16 Kasım 2009 Pazartesi 09:01  Vatana İhanet !
Bu nasıl bir anlayıştır ki adamlar “beni kandırdılar ..” diyecek biz de inanıp hoşgörü penceresinden bakıp ,onlara aramızda yer verecek ve “komşularımız” diyeceğiz öyle mi?
Bu onca öldürülen şehitlerimize, vatandaşlarımıza büyük haksızlık olduğu gibi ,bu vatana da” ihanet” anlamına geliyor bana göre.
Apo’yu paşalar gibi beslediği yetmiyormuş gibi şimdi de onun
köpeklerini mi besleyecek bu devlet ?
Açılımın altında yatan gerçek sebebi ,niyeti öğrenmek isterdim doğrusu.
Sayın Başbakan’ımızın “en az üç çocuk” beklentisi içine PKK eylemcileri dahil oldu şimdi vay bu ülkenin haline. Kaldı ki eylemcilerin ailelerinin her bir ferdinin bugün PKK yandaşı olduğunu düşünürsek ki olmayanları tenzih ediyorum .Onlar ki hep içimizde yaşıyorlardı, sayılarının kaça katlayacağını siz düşünün artık.
Yarın bir gün bu ülkenin Türkiye Cumhuriyeti olmaktan çok uzak bir devlet olacağının göstergesi bugünler. E siz “açılım “ adı altında bu ülkede katliamcılara kucak açarsanız ve bu halktan da bu insan maskeli canavarları kucaklamalarını isterseniz bu ülkenin geleceğini karanlık günler bekliyor demektir.
Bugün her devletten insanı barındıran bir ülke haline geldi Türkiye..Sayıları bir gün bizim sayımızı geçerse ki bu olası bir durum . Atatürk’ün bizlere emanet ettiği bu ülkenin ülke olmaktan çıkıp parsel, parsel bölünerek,paylaştırılarak “azınlık bir toplum “ olma tehlikesiyle yüz yüze kalacağımız da aşikardır.
Bugün bu ülke için en büyük tehlike unsuru PKK iken siz devlet olarak onlara af kapılarını açıp aramıza dâhil ederseniz bunun adını da “barış, kardeşlik” koyarsanız bu ülke insanlarının böyle bir barış,kardeşlik istemediğini de biz bir şekilde size ifade etme gereği duyarız size eğer tenezzül edip halkınıza sorarsanız.
Tıpkı (İsrail ‘in canavar yüzünü gösteren dizi için)İsrail hükümetine devlet olarak tavrınızı koymak yerine “halkı dinledik” deyip diziyi desteklemeyi seçtiyseniz .İşte şimdi tam bu sözü kullanma zamanı şimdi.Ama bu kez halk adına konuşmak yerine halkınıza bir sorun bakalım;PKK’yı aralarında görmek istiyorlar mı?Kaldı ki bu ülke halkından alacağınız tek yanıt “HAYIR!” olacaktır
Zira “devlet “ kimliğinde bile olsanız, bu ülke insanlarının şerefiyle,onuruyla ve hayatlarıyla oynamaya hakkınız olmadığını bilmeniz gerekirdi…

>Yanıtla<
>Cevap Yaz

online ziyaretçi: 14764
online üye: 0

Telif hakkı saklıdır © 2000-2024 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com