Eskişehirliyiz.biz Ana Sayfa Eskişehir Apart Yurt Rehberi  
Üye Ol Üye Giriş
Eskişehir Forum Tartışma Platformu
www.eskisehirliyiz.biz
Ana Sayfa      
 
Forum

>yeni konu aç<  |  forum ana sayfa -- > Eskişehir -- > Genel

>Yanıtla<
>Cevap Yaz
30 MART 2014 YEREL YÖNETİMLER SEÇİMLERİ İÇİN ESKİŞEHİR ADAYLARI:
Yazar Mesaj
alikula | Offline 24 Mart 2014 Pazartesi 16:30  30 MART 2014 YEREL YÖNETİMLER SEÇİMLERİ İÇİN ESKİŞEHİR ADAYLARI:
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): Dilara TAMBOVA
Doğru Yol Partisi (DYP): Osman YILMAZ
Halkın Kurtuluşu Partisi (HKP): Duygu AKKAYA
Büyük Birlik Partisi (BBP): Hüseyin İŞGÖREN
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Harun KARACAN
Demokrat Parti (DP): Şükrü KETENCİ
Millet Partisi (MP): Ertuğrul ŞAKAR
Saadet Partisi (SP): Fesih BİNGÖL
Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR): Hikmet CAN
Liberal Demokrat Parti (LDP): Muhterem SİVİŞ
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Müslüm GÜNŞEN
Hakların Demokrasi Partisi (HDP): Cemal KÜÇÜKBAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN
Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR): Aytekin DEMİR
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Kadir ÇALIŞICI
BAĞIMSIZ ADAY: Hakan ATA

-------------------------------------
MERKEZ İLÇELER (ODUNPAZARI-TEPEBAŞI) BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VE PARTİLERİN MERKEZ İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞI İÇİN GÖSTERDİKLERİ ADAY SAYILARI:

ODUNPAZARI BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): Murat ÖZGÜL
Büyük Birlik Partisi (BBP): Hasan Tahsin BAYRAKER
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Nevzat ÖNDER
Demokrat Parti (DP): İzzet ATİK
Millet Partisi (MP): Celalettin BAŞER
Saadet Partisi (SP): Erdoğan SARAN
Liberal Demokrat Parti (LDP): Hamza HÜYÜK
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Feleknaz AÇIKEL
İşçi Partisi (İP): Binnur Zuhat YOKUŞ UZUN
Hakların Demokrasi Partisi (HDP): İzzettin ALTUN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Kazım KURT
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Emine EDİZGİL

ODUNPAZARI BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 15 ASİL 2 KONTENJAN ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 22 ASİL 3 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 33 ASİL 37 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 8 ASİL 2 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 4 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 33 ASİL 4 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 10 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 3 AİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 33 ASİL 3 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP):33 ASİL 5 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
BAĞIMSIZ ADAYLAR: 1 BAĞIMSIZ ADAY (Figen ORHAN)

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI:

Demokratik Sol Parti (DSP): Alime Semra KANDIRMAZ
Büyük Birlik Partisi (BBP): İsmail YURTTEPE
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Orhan SOYDAŞ
Demokrat Parti (DP): Harun ÖZDEMİR
Millet Partisi (MP): Davut UYGUN
Saadet Partisi (SP): Şevket ÜNAL
Liberal Demokrat Parti (LDP): Önder ARTAN
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Ünal ELASLAN
Hakların Demokrasi Partisi (HDP): Ceren TEKİN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Ahmet ATAÇ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Murat SANLAR

TEPEBAŞI BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 16 ASİL 2 KONTENJAN ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 14 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 32 ASİL 28 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 10 ASİL 2 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 7 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 31 ASİL 3 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Liberal Demokrat Parti (LDP): 1 ASİL ADAY

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 4 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 2 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 33 ASİL 5 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP):33 ASİL 4 YEDEK 4 KONTENJAN ADAY
BAĞIMSIZ ADAYLAR: 1 BAĞIMSIZ ADAY (Erol ERBEY)

-----------------------------------

TAŞRA İLÇELERDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VE PARTİLERİN TAŞRADAKİ İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ ADAYLIĞI İÇİN GÖSTERDİKLERİ ADAY SAYILARI:

ALPU BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): Yaşar AYAZ
Büyük Birlik Partisi (BBP): Bilal KÜÇÜKÖZCAN
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Rafet DEMİRTAŞ
Demokrat Parti (DP): Mustafa GÖKÇE
Millet Partisi (MP): Hüseyin DİNER
Saadet Partisi (SP): Ali ANGI
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Münir KARYEL
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Gürbüz GÜLLER
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Asuman CİHAN

ALPU BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 9 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 10 ASİL 11 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 10 ASİL 5 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 10 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 10 ASİL 4 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP):10 ASİL 1 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY


BEYLİKOVA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): Haydar KIYAK
Büyük Birlik Partisi (BBP): Ertuğrul BAYRAKER
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Özkan ALP
Demokrat Parti (DP): Ramazan AK
Millet Partisi (MP): Nazif KAYA
Saadet Partisi (SP): Mikail MALKOÇ
Liberal Demokrat Parti (LDP): Kenan YALÇINKAYA
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Cemal AKTAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Yalçın KOMŞU
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Lelifer SARIBAŞ

BEYLİKOVA BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 1 ASİL ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 6 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 4 ASİL ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 6 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP):8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY

ÇİFTELER BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI ADAYLARI


Büyük Birlik Partisi (BBP): Aziz DÜLGER
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Metin ÖZEN
Demokrat Parti (DP): Ömer ACAR
Millet Partisi (MP): Ahmet PINARCI
Saadet Partisi (SP): Halil İbrahim KINALI
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Ahat YILMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Sebahattin ÇARKACI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Sabit YALÇIN

ÇİFTELER BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 8 ASİL ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 10 ASİL 11 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 9 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 10 ASİL 5 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP):10 ASİL 5 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

GÜNYÜZÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Büyük Birlik Partisi (BBP): Kadir KILINÇAL
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Mehmet Remzi ARAYIT
Millet Partisi (MP): Nurettin YÜCEL
Saadet Partisi (SP): Şuayip YÜCEL
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Beytullah ADA
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Ese YILDIZ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Mustafa TÜZÜN

GÜNYÜZÜ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 6 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 2 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY
Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 8 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY

HAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): İbrahim Mutlu YILMAZ
Büyük Birlik Partisi (BBP): Osman YILMAZ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Mustafa PEKAK
Demokrat Parti (DP): Burhan YURTER
Millet Partisi (MP): İdris UYSAL
Saadet Partisi (SP): Muharrem DEMİRKAYA
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Kamuran PEKTAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Erdal ŞANLI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Muhittin SOLMAZ
BAĞIMSIZ ADAY: Necdettin KONAKÇI


HAN BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 1 ASİL ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 2 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 4 ASİL 1 KONTENJAN ADAY

İNÖNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Büyük Birlik Partisi (BBP): Önder ÇELİKLİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Kadir BOZKURT
Millet Partisi (MP): Süleyman ŞEN
Saadet Partisi (SP): Yasin YENTÜRK
Liberal Demokrat Parti (LDP): Ahmet KAYA
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Yasemin SONAYAZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): İsmail KARAKÖSE
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Sami KELEBEK


İNÖNÜ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 2 ASİL ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 8 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 6 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 5 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

MAHMUDİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Büyük Birlik Partisi (BBP): Alişan ŞAHİN
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Ayşe GÜNEY
Demokrat Parti (DP): Yahya SOYSAL
Millet Partisi (MP): Mehmet ATEŞ
Saadet Partisi (SP): İsmail KÖROĞLU
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Celal ÖZ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): İshak GÜNDOĞAN
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Nuri YILMAZ

MAHMUDİYE BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 7 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 8 ASİL 1 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 5 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 4 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

MİHALGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Büyük Birlik Partisi (BBP): Orhan ÜNAL
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Zeynep AKGÜN
Demokrat Parti (DP): Mehmet Emin GÜVEN
Millet Partisi (MP): Nazmi FİLİZ
Saadet Partisi (SP): Fehmi NALBANT
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Sedat ÖZCAN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Bülent DURNA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Mustafa BOZ

MAHMUDİYE BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 8 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 8 ASİL 4 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 7 ASİL 1 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 3 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 7 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

MİHALLIÇÇIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): Ragıp CENGİZ
Büyük Birlik Partisi (BBP): Yılmaz SAZAK
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): İsmail UYSAL
Demokrat Parti (DP): Yusuf KAVAKLI
Millet Partisi (MP): Doğan MUTLU
Saadet Partisi (SP): Murat KAVAK
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Mehmet BURAL
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): İsmail Hakkı YAVUZ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Ümit GÜVEN

MİHALLIÇÇIK BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Demokratik Sol Parti (DSP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 8 ASİL 2 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 7 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 1 KONTENJAN ADAY

SARICAKAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): Fikret OK
Büyük Birlik Partisi (BBP): Battal LEYLEK
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Faruk GÜLER
Millet Partisi (MP): Uğur ÖZDEMİR
Saadet Partisi (SP): Ali FİDAN
Liberal Demokrat Parti (LDP): Savaş ALBAYRAK
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Aysel DEMİR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Necdet ÇEKİN
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Ali KAHYA

SARICAKAYA BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 1 ASİL ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 8 ASİL 7 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 8 ASİL 9 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 8 ASİL 4 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 8 ASİL 7 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

SEYİTGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Demokratik Sol Parti (DSP): Erhan DEMİR
Büyük Birlik Partisi (BBP): Duran GÜLER
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Hasan KALIN
Demokrat Parti (DP): Cengiz GÜNAYDIN
Millet Partisi (MP): Mutafa HAZ
Saadet Partisi (SP): Ali Osman KATİPOĞLU
Liberal Demokrat Parti (LDP): Mustafa ÖZKAN
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): İrfan UZUN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Mesut ATLI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Salih YILDIRIM

SEYİTGAZİ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 3 ASİL ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 10 ASİL 11 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 2 ASİL ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 9 ASİL 1 KONTENJAN ADAY
Liberal Demokrat Parti (LDP): 1 ASİL ADAY
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 10 ASİL 7 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 10 ASİL 3 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY

SİVRİHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAYLARI

Büyük Birlik Partisi (BBP): Halil Nural DESTİCİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): Hamid YÜZÜGÜLLÜ
Demokrat Parti (DP): Fahri CEYLAN
Millet Partisi (MP): Şevket BİNGÖL
Saadet Partisi (SP): Ali Ulvi BÜYÜKKIDAN
Liberal Demokrat Parti (LDP): Halil Nihat AYHANER
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP): Nazmi PEKTAŞ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): Fikret ARSLAN
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): Şükrü ERKOCA


SİVRİHİSAR BELEDİYE MECLİSİ ADAYLIĞI SEÇİMİ İÇİN KATILAN PARTİLERİN DAVRANIŞLARI:

Türkiye Komünist Partisi (TKP): 1 ASİL ADAY
Büyük Birlik Partisi (BBP): 13 ASİL 6 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ): 13 ASİL 14 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Demokrat Parti (DP): 4 ASİL ADAY
Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP): 1 ASİL ADAY
Millet Partisi (MP): 1 ASİL ADAY
Saadet Partisi (SP): 6 ASİL 1 KONTENJAN ADAY

Liberal Demokrat Parti (LDP): 1 ASİL ADAY
Hak ve Özgürlükler Partisi (HAK-PAR): 1 ASİL ADAY
İşçi Partisi (İP): 1 ASİL ADAY

Hakların Demokratik Partisi (HDP): 1 ASİL ADAY
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP): 13 ASİL 5 YEDEK 1 KONTENJAN ADAY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP): 13 ASİL 2 KONTENJAN ADAY

---------------------------------


 
>Yanıtla<
>Cevap Yaz
 


online ziyaretçi: 491
online üye: 0
 
Telif hakkı saklıdır © 2000-2022 Eskişehir Reklam
Eskişehirliyiz.biz Anasayfa | Giris Sayfan Yap | Sık kullanılanlara ekle| WebMaster Kodu | İletişim  
eskişehir

eskisehir@eskisehirreklam.com